Неділя, 19.08.2018, 07:20
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас Гость | RSS
Вхід на сайт
Опитування
Як часто ви відвідуєте бібліотеку?
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » ЧИТАЧАМ » запитай бібліотекаря

1030-річчя Хрещення Київської Русі

Хрещення Київської Русі-України:

історія віків

(1030 років Хрещення Київської Русі)

 

Шановні читачі! Пропонуємо Вашій увазі огляд книг

    Літописне зведення, складене в Києві в ХІ – на початку ХІІ століття Нестором та іншими літописцями. «Повість минулих літ» - перша в Київській Русі пам’ятка, в якій історія держави показана на широкому тлі світових подій. Висвітлює історію східних слов’ян та князівської влади, утвердження християнства на Русі.

                                                                             

  У романі автор відтворює ту прадавню добу, коли легендарний Кий об’єднав різні споріднені слов’янські племена, заклав основи могутньої держави.

                                                                             

  Твір розповідає про події 974-988 років з точки зору стародавніх слов’ян, яким було не просто відмовлятися від традиційних вірувань своїх предків.

                                                               

  Головний герой твору – вольова людина з багатогранним суперечливим характером. У тяжких походах Володимир ствердив єдність руських земель, зумів запровадити нову віру – християнство, дбаючи про майбутнє покоління.

                                                                

  Повість розповідає про князя-державника Володимира Великого, перед яким постала глобальна проблема: обрати нову віру – християнство для Київської Русі та створити сильну державу.

                                                                 

  Це розповідь-спогад людини, яка прожила понад десять століть – від часів князя Володимира до наших днів – не одне життя, щоразу ніби вмираючи та знову народжуючись, і завжди з ім’ям Миколай. Був він дружинником князя Володимира, їздив з його посланцями до Візантії, і разом із нареченою князя, роменською царівною Анною, привіз на Русь нову віру.

                                                                  

  Перший історичний роман автора про Київську Русь доби Ярослава Мудрого, за часів якого сталося об’єднання земель руських та було зведено Софійський собор у Києві.

                                                                  

  Збірка поетичних творів на зразок поеми чи циклу поезій про героїв Київської Русі. Вона містить поезії «Хрещення Володимира Великого» і «Хрещення України», що безпосередньо передають літописний варіант історичних подій хрещення Київської Русі в Х столітті.

 

Всіх, хто бажає ознайомитися з даною літературою запрошуємо звертатися до Білопільської районної бібліотеки ім. О. Олеся

 

 

 

Категорія: запитай бібліотекаря | Додав: BRB (27.07.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Погода
Друзі сайту