Шановні користувачі!
Пропонуємо до Вашої уваги рекомендаційний список літератури «Національна символіка України », який допоможе Вам глибше дізнатися про традиції використання українським народом гербів, прапорів, гімнів протягом тисячоліть.
Братко-Кутинський О. Нащадки Святої Трійці [Текст] / О. Братко-Кутинський. – К.: Білий птах, 1992. – 86 с.
Походження української державної символіки в дослідженні кандидата філософських наук Олексія Братка- Кутинського.
Історія України: Джерельний літопис [Текст]. – К.: «Україна», 2016. – 896 с.: іл.
Вміщено документи і матеріали, які висвітлюють найважливіші події в історії України з найдавніших часів до сьогодення та інші дидактичні матеріали. Подано уривки з літописних свідоцтв, юридично-правових документів, історико-географічних карт із праць відомих істориків, спогадів учасників подій.
Кравченко В. Синьо-жовтий прапор над Києвом 1 травня 1966 року [Текст] / В. Кравченко. – К.: Смолоскип, 2004. – 56 с.
Розповідається про те, як у 1966 році на будинку київського інституту народного господарства, нині – Київського національного економічного університету відважні кияни Г. Москаленко та В. Кукса встановили український національний синьо-жовтий прапор.
Нагірняк В. Во Славу Золотого Тризуба [Текст] / В. Нагірняк. – Івано-Франківськ: ЛІК, 2008. – 152 с.
Книга розповідає про життя і діяльність видатного політичного і громадського діяча ХХ століття, Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандеру та його боротьбу за Вільну і Незалежну Самостійну Українську Державу.
Пастернак О. Пояснення тризуба, герба Великого Київського Князя Володимира Святого [Текст] / О. Пастернак. – К.: Веселка, 1991. – 47 с.: іл.
Ця книга про тризуб – геральдичний знак Київського Князя Володимира Великого – розкриває загадку про походження, ідею та значення тризуба на Україні як державного герба, національного знаку і релігійного символу.
Сергійчук В. І. Національна символіка України [Текст] / В. Сергійчук. – К.: Веселка, 1992. – 109 с.: іл.
Прапор України: [Електронний документ]. – (http://uk.wikipedia.org/wiki/%CF%F0%E0%EF%EE%F0_%D3%EA%F0%E0%BF%ED%E8)
Державний Прапор України як символ миру і добра: [Електронний документ]. – (http://narodna.pravda.com.ua/history/4a8d78d1c0145/)
Запропоновану літературу можна знайти і переглянути у Білопільській центральній районній бібліотеці ім. О. Олеся.
|